Pomáháme dobrým věcem růst.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Podpora

Aliquam blandit mauris sapien, nec rhoncus nibh cursus ac. Proin odio sapien, varius at libero nec, euismod hendrerit arcu. Maecenas vulputate orci quis tincidunt pellentesque. Ut vel ipsum at lectus bibendum rhoncus a id orci. Maecenas sed consectetur ante. Ut ut ultricies leo. Nam blandit tellus non metus tempus, rhoncus congue nunc tincidunt. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Suspendisse posuere, urna sed ornare volutpat, erat nibh tincidunt nunc, quis tincidunt lacus dolor at erat. Pellentesque elementum, felis quis gravida feugiat, lorem tellus ornare tellus, ut convallis est lacus at sapien. Pellentesque at ornare turpis. Donec faucibus vulputate mauris, nec dignissim dolor hendrerit ut. Quisque et orci a leo commodo luctus. Cras in maximus est. Phasellus dignissim venenatis nisl a elementum.

[wpforms id="58435" title="false" description="false"]

1,325,000

dětské populace v ČR

200,000

přemýšlivých dětí

33%

se specifickými problémy

Kontakt

V Nadaci RSJ pomáháme myslet jinak. Vítáme organizace a iniciativy, které k dobré praxi přinášejí i nový pohled na věc. Proto podporujeme organizace zejména v oblasti vzdělávání, vědy a výzkumu. Soustředíme se na zdravý bio-psycho-sociální vývoj dětí i jejich vzdělávání. Dále pak na rozvoj akademické excelence mladých lidí, zejména v oborech: matematika, informatika a ekonomie. Pomáháme šířit osvětu věnovanou péči o duševní zdraví dětí a mládeže.

Podporujeme vzdělávání odborníků i veřejnosti, tvorbu edukačních materiálů a aktivity, které propojují témata a usnadňují průnik vhodných poznatků do nových míst. Hledáme komplexní řešení, která lze uplatnit v praxi. Dlouhodobým projektům s širším společenským dopadem poskytujeme finanční, mentoringovou i mediální podporu. Potřebujete nový impuls, chcete s námi spojit své cíle, nebo o naši projektech chcete vědět víc? Budeme rádi, když se nám ozvete.

Tým

Nadace RSJ

sídlo: Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1
kancelář: Klimentská 1246/1, 110 00 Praha 1

+420 242 451 061
foundation@rsj.com
www.nadacersj.cz